שרותים נוטריוניים

​משרדנו מספק  שירותי נוטריון באופן מקצועי, יעיל ובהתחשבות מלאה בצרכי ונוחות הלקוח. כאשר רוב השירותים הנוטריונים מבוצעים מהיום להיום.ניתן לקבל חלק משירותי הנוטריון בדרכים שונות כדלהלן: שירותי נוטריון אשר ניתן לקבל בדואר או באמצעות שליח ללא צורך להגיע למשרדינו:

תרגומים נוטריונים   • אישור העתק נאמן למקור   • אישור אפוסטיל 
:(שירותי נוטריון אשר ניתן לקבל בכל מקום אחר (משרד, בית, בית חולים בית אבות או כל מקום אחר

אימות חתימה/יפוי כח   • תצהירים נוטריונים   • אישור הסכמי ממון   • צוואות נוטריוניות    

לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף עו"ד ונוטריון שלמה אסרף :089790181/0526070926

מהו אימות חתימה נוטריוני:

נוטריון במודיעין וכפר סבא, עורך דין דיני ירושה

​אימות חתימה על ידי נוטריון מאשר כי החותם על מסמך הינו אכן האדם הנכון לאחר שזוהה על ידי הנוטריון בהתאם לדרישות החוק.


חוקי מדינת ישראל קובעים כי מסמכים בעלי ערך משפטי וכלכלי רב כגון יפויי כוח לצורך קבלת משכתא, יפוי כח לביצוע פעולות במקרקעין ויפויי כוח כללי ייחתמו בפני נוטריון אשר יאשר את חתימת החותם לאחר שזיהה אותו באופן ודאי.

לצורך קבלת שירות אימות חתימה על ידי נוטריון,  על החותם לחתום בנוכחות הנוטריון במשרדנו. קיימת גם אפשרות שהנוטריון יגיע למשרד או בית הלקוח, בית אבות, בית חולים ועוד.

מהי צוואה נוטריונית?

צוואה נוטריונית הינה צוואה אשר אושרה על ידי נוטריון כי הצוואה נקראה בפני המצווה וכי המצווה הצהיר כאמור בצוואה. מה ההבדל בין צוואה נוטריונית לצוואה אחרת?

 

ההבדל והיתרונות בצוואה נוטריונית על פני צוואה רגילה הם:

  1. המצווה יכול לצוות את צוואתו בעל פה או בכתב בפני נוטריון ללא צורך בעדים נוספים. עובדה זו מאפשרת סודיות מקסימלית.

  2. המשקל הראייתי של צוואה נוטריונית (כמו צוואות בפני רשות) כבד יותר מצוואות אחרות.  עובדה זו מחלישה טענות עתידיות פוטנציאליות לפסלות צוואה.

 

לצורך קבלת צוואה נוטריונית,  על החותם לחתום בנוכחות הנוטריון במשרדנו. קיימת גם אפשרות שהנוטריון יגיע למשרד, בית, בית אבות, בית חולים ועוד.

נוטריון במודיעין וכפר סבא, עורך דין דיני ירושה

מהו אישור העתק נאמן למקור?

נוטריון במודיעין וכפר סבא, עורך דין דיני ירושה

אישור העתק נאמן למקור הינו אישור כי צילום או העתק של מסמך הינו זהה ומתאים למסמך המקורי.
לעיתים גופים שונים ו/או רשויות שונות דורשים אישור העתק נאמן למקור. במשרדנו ניתן לקבל אישור עורך דין ו/או אישור נוטריון כי צילום או העתק מסמך הינו מתאים למקור בהתאם לצרכי הלקוח ודרישות הגוף או הרשות.

ניתן לשלוח את מסמך המקור בדואר או באמצעות שליח למשרדנו. האישור יישלח חזרה ללקוח או ליעד אחר בארץ או בחו"ל בהתאם לדרישת הלקוח בדואר או באמצעות שליח.  התשלום ייעשה בטלפון באמצעות כרטיס אשראי.